Kategórie
 
 
 
 
 

SM - systém elastické lano 1ks

0 (0 hlasov)
Kód produktu:2057
Elastické lano na SM Systém cvičenie je špeciálne dimenzovné. Lano, ktoré má hrúbku 6 mm, je špeciálne vyrábané pre Mudr. Smíška.

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Objednané
Vaša cena:: 20,83 € bez DPH
25,00 € s DPH
Od 33 € doprava zdarma
Od 50 € zľavový kupón 10% na ďalší nákup

SM - systém elastické lano

Elastické lano na SM Systém cvičenie je špeciálne dimenzovné. Lano, ktoré má hrúbku 6 mm, je špeciálne vyrábané pre Mudr. Smíška.

Elastické lano MUDr.Smíška na cvičenie SM-systém má tieto vlastnosti:

- vysokú prieťažnosť (4x)

- špeciálny konštruovaná pútka pre upevnenie na ruku a nohu

- 4 možnosti voľby sily: 1. čierne predĺženie :1 kp, 2. zelené predĺženie: 2 kp, 3. bez predĺženia: 3,5 kp, 4. obe laná naraz :7 kp

Elastické lano vytvára postupne sa zväčšujúci odpor, ktorý je pre telo prirodzený a prospešný. Jeho účinky sú oveľa prirodzenejšie ako napríklad zdvíhanie činiek v posilňovni. Je nevyhnutná pomôcka pre cvičenie SM Systému. Cvičenie s lanom vám prinesie výrazne rýchlejšie výsledky ako cvičenie SM Systému bez lana. Lano je skladné a ľahké. Súčasťou je aj redukcia, ktorá je vhodná pri prvých kontaktoch s SM systémom a pre deti a starších ľudí. Lano je možné uchytiť o akýkoľvek pevný bod, ideálne vo výške vášho pupku. Ide o originál, ktorý vyvinul MUDr. Richard Smíšek, autor SM Systému, preto dávajte pozor na lacné kópie, ktoré nespĺňajú technické parametre. Na autorizovanom lane (originál) je nápis www.spiralstabilization.com

 

avatar

Mam problém z chrbticou.

...
avatar

Dobrý deň,
ďakujeme za poznámku a informáciu, na chrbticu Vám určite odporúčame cvičenie SM systém. Ekomarket

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
SM - systém cvičenie

SM-systém je súbor jednoduchých a účinných cvikov založených na aktivácii svalových špirál. Tie sťahujú obvod tela, vyrovnávajú chrbticu do strednej línie a vytvárajú silu nahor, ktorá chrbticu naťahuje. Tým sa uvoľňujú blokády chrbtice, zvyšujú sa medzistavcové platničkya rovnomerným rozložením pohybu sa predchádza aj zvýšenému opotrebeniu kĺbov. Pre správne cvičenie, ktoré chrbtici prospieva, je dôležitá pozícia tela, charakter cviku, použitá sila, rýchlosť, dĺžka a intenzita cvičenia. SM-systém je teda „hra podľa prísnych pravidiel, ktoré však nie je zložité dodržiavať“.

Metóda SM-systém sa vyvíja viac ako 30 rokov. Už 25 rokov sa používa v klinickej praxi.
Viac sa dočítate v kolonke Články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia