Kategórie
 
 
 
 
 
Ekologické zubné kefky

Zubné kefky Curanatura spĺňajú všetky štandardy stanovené Svetovým Sympóziom dentálnej hygieny pre zdravú a vyhovujúcu zubnú kefku, sú vyrobené bez použitia zbytočných plastov = bez ftalátov a BPA. Zubná kefka je osadená mäkkými jemnými štetinkami, ktoré sú šetrné k Vašim zubom aj ďasnám.

Zubné kefky Curanatura sú 100% biologicky rozložiteľné, balené sú v recyklovanom papieri, takže po výrobku nezostáva žiadny dlhodobý odpad. Rúčka kefky je vyrobená z kvalitného prírodného materiálu - tepelne upraveného bambusu, ktorý je pestovaný bez pesticídov a zbieraný s ohľadom na dlhodobo udržateľnú produkciu.

 
 

Bio - zubná kefka - Dino Jack N’Jill

Kód produktu:1531
Výrobca:Jack N' Jill
Bio zubná kefka pre deti jevyrobená z kukuričného škrobu. Rukoväť zubnej kefky je kompostovateľná a biologicky rozložiteľná.

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Skladom
Vaša cena:: 3,33 € bez DPH
3,99 € s DPH

Jack N 'Jill Bio zubná kefka 

 
Kompostovateľná a biologicky rozložiteľná rukoväť.
 
Zaoblené nylonové štetiny (SOFT) zabezpečujú vynikajúce čistenie zúbkov.
Ergonomická rukoväť je vyrobená zo 100% kukuričného škrobu.
 
Pokyny k likvidácii:
1. Odtrántelovovú časť kefky - štetiny.
2. Śtetiny vhodte do odpadu určeného pre ich recykláciu. (Nylon je recyklovateľný).
3. Zvyšok kefky umiestnite do kompostu.
 
Zvyčajne trvá 90 dní rozkladajú v obchodnom kompostu.
 
Urobili stesprávne rozhodnutie - môžete si byť istí, že tieto zubné kefky nebudú na skládke za milióny rokoch - na rozdiel od mnohých zubných kefiek, ktoré v súčastnosti kúpite.
 
VÝMENA : zubnú kefku terba meniť každých 8 týždňov alebo skôr.
 

O značke:

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli pridať k rodičom na celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Začali spochybňovať všetko, s čím prišiel ich chlapec do kontaktu, lebo ho nechceli vystavovať účinku zbytočných prísad a chemikálií. Z nedostatku možností výberu v rámci ústnej hygieny boli frustrovaní.

Rozhodli sa preto vytvoriť tú absolútne najbezpečnejšiu a najchutnejšiu zubnú pastu pre deti.

Zubná pasta Jack N‘ Jill je pre deti 100% bezpečná – obzvlášť s ohľadom na to, že deti pastu často prehĺtajú. Je dostupná v 5 príchutiach, ktoré sú v certifikovanej organickej kvalite, ako aj nechtík lekársky pre upokojenie ďasien.

Sme presvedčení, že produkty Jack N´Jill sú v najvyššej kvalite a 100% bezpečné. 
To dokazuje aj fakt, že spoločnosť EWG´s označila zubné pasty Jack N'Jill za najbezpečnejšie detské zubné pasty, neobsahujúce žiadne chemikálie. 
Spoločnosť EWG´s je jednou z najväčších spoločností na svete, ktoré informujú o bezpečnosti produktov. V ich databáze sa nachádza viac než 69 000 položiek a každý mesiac navštívi ich stránku takmer milión ľudí.


Okrem zubnej pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili prvé detské zubné kefky z kukuričného škrobu, rad silikónových kefiek pre starostlivosť od prvého zúbka, ktoré sú vyrobené zo vzácneho lekárskeho a potravinárskeho silikónu, poháriky z bambusových a ryžových pliev a vrecúško zo 100% prírodnej bavlny.

Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, recyklovateľné a bez BPA.

Jack N´Jill je spoločnosť ohľaduplná voči prírode. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, kartón je z recyklovateľného papiera a okienko zo stopercentného kukuričného škrobu.

avatar

Katka Husáreková

Ďakujeme za super produkt, odkedy používame zubnú kefku Jack N´Jill je umývanie zúbkov pre naše deti zábava, pretože sa tešiaca ako na konci mesiaca svoju kefku zahrabú do kvetináča. Učia sa tým nielen mať čisté zúbky, ale aj byť šetrnými k prírode. Veľká vďaka vždy za rýchle vybavenie objenávky. Odporúčame všetkým. Katka s deťmi

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia