Kategórie
 
 
 
 
 

Grapefruit doTERRA 15 ml - grep

0 (0 hlasov)
Kód produktu:2615
Výrobca:doTERRA
Esenciálny olej od značky doTERRA, grapefruit má osviežujúcu a povzbudzujúcu vôňu, ktorá má veľmi silné antidepresívne účinky, povzbudzuje trávenie a imunitný systém…

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Objednané
Vaša cena:: 18,33 € bez DPH
21,99 € s DPH
Od 33 € doprava zdarma
Od 50 € zľavový kupón 10% na ďalší nákup

Grapefruit doTERRA 15 ml - grep

Grapefruit alebo inak “olej rešpektovania vlastného tela”

Grapefruit je energizujúci a povzbudivý olej, známy vďaka svojim čistiacim účinkom.

Grapefruit je osviežujúci olej, ktorý povzbudzuje trávenie, imunitný systém (tým, že prečisťuje lymfatický systém), napomáha pri riešení problémov s pokožkou a je ho možné použiť na stuhnuté svaly, odbúravanie vody a povzbudenie nervového systému. Vyrovnáva a povzbudzuje myseľ a môže napomáhať úľave od úzkosti. Vzniká lisovaním šupiek za studena. Svieža, povzbudzujúca vôňa grapefruitu určite pozdvihne náladu a poteší zmysly.

Grapefruitový olej má však viac, než len sviežu vôňu, jeho čistiace a povzbudzujúce vlastnosti z neho urobili favorita medzi milovníkmi esenciálnych olejov. Grapefruit má osviežujúcu a povzbudzujúcu vôňu, ktorá má veľmi silné antidepresívne účinky. Často býva veľmi nápomocná v prevencií pred pocitmi pesimizmu a negativity. Jeho silné antibakteriálne účinky z neho robia veľmi účinný osviežovač dychu a sú veľmi nápomocné pri liečbe zapálených ďasien.

Vďaka svojim silným dezinfekčným účinkom, môže byť grapefruitový esenciálny olej použitý ako čistič (jednoducho nakvapkajte niekoľko kvapiek do vody v rozprašovači, pretrepte a sprejujte na povrchy v domácnosti) alebo voda k umývaniu ovocia a zeleniny. K očisteniu zeleniny, jednoducho pridajte niekoľko kvapiek do misy alebo umývadla s vodou a umyte.

Grapefruit nás učí rešpektovať a prijať vlastné fyzické telo. Pomáha ľuďom, ktorí majú problémy s rešpektovaním, akceptovaním vlastného tela a zle s ním zaobchádzajú, či už formou drastických diét, posudzovaním telesnej hmotnosti a tvaru, zanedbávaním tela ale aj násilím voči nemu. Grapefruit podporuje pozitívny vzťah k vlastnému telu založený na láske, tolerancií a sebaprijatí.

Odporúčané použitie

rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm**, zbavte sa negatívnych myšlienok a naplňte svoje zmysly energiou

Odporúčané dávkovanie

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

* len na vonkajšie použitie

** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Balenie: 15 ml
 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia