Kategórie
 
 
 
 
 

Prírodný šampón Naturinka 110g - žihlavový (normálne až mastné)

0 (0 hlasov)
Kód produktu:1894
Výrobca:Naturinka
Prírodný ručne vyrobený šampón obsahujúce zmes rastlinných olejov, BIO bambuckého masla a odvaru zo zihľavy dvojdomej, zmesi rastlinných olejov, BIO bambuckého masla a špeciálnej kompozície esenciál.olejov z bazalky, bergamotu, litsey cubeby a eukalypu.

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Skladom
Vaša cena:: 3,67 € bez DPH
4,40 € s DPH
Od 33 € doprava zdarma
Od 50 € zľavový kupón 10% na ďalší nákup

Prírodný šampón Naturinka 110g - žihľavový (normálne až mastné vlasy)

Prírodný ručne vyrobený šampón obsahujúce zmes rastlinných olejov, BIO bambuckého masla a zo 100% odvaru zo zihľavy dvojdomej, zmesi rastlinných olejov, BIO bambuckého masla a špeciálnej kompozície esenciálnych olejov z bazalky, bergamotu, litsey cubeby a eukalyptu.

Výborný šampón vhodný pro všetky typy vlasov.

Spôsob použitia: Namočené vlasy rozšamponújte priamo na hlave šampónovou kockou, vytvorte šľahačkovú penu, premyte a opláchnite. Zabránte styku s očama, ale keď sa podarí, tak ich vypláchnite vodou. Kondicionér? Nie je treba. V niektorých prípadoch, zvlášť u vlasov farvených, je vhodné použiť na oplachovanie citronovú / jablečnooctovú vodu, riedenúv pomere 1:1.

Šampóny Naturinka sú vhodné na každodenné použitie.

Vyrobené tradičnou metódou za studena.
Váha: 110 g ± 10 % podľa doby zrenia. Skladujte v suchu.
OBSAHUJE LEN RASTLINNÉ PRODUKTY.
NEOBSAHUJE PALMOVÝ OLEJ, chemické konzervanty a iné syntetické látky. Netestované na zvieratách.

Ingredients/INCI: Olea Europaea oil, Urtica dioica decoctum, Ricinus communis oil, Cocos nucifera oil, sodium hydroxide, Butyrospermum parkii, Ocimum basilicum oil, Citrus auratium var. bergamia oil, Eucalyptus globulus oil, Litsea cubeba oil Grapefruit seed extract
Zloženie: olivový, kokosový a ricinový olej, bambucké maslo, esenciálny olej z bazalky, bergamotu, litsey cubeby a eukalyptu, extrakt z grepových jadier, odvar zo žihlavy dvojdomej, hydroxid sodný.

Kúpou tohto výrobku vytvárate pracovné príležitosti chránenej dieľne Tradelin a prispievate  DebRa ČR a Lekári bez hraníc.

Český ručný prírodný produkt

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia