Kategórie
 
 
 
 
 

Prírodná mätová zubná pasta Lavera Basic Sensitiv 75 ml

Kód produktu:1358
Výrobca:LAVERA
Prirodzene biele zuby a ochrana proti zubnému kazu pomocou fluóru. S BIO mätou a fluórom. Hodnota RDA: 80. Obsah tenzidov: 10 %. Obsah fluóru: 14%.

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Skladom
Vaša cena:: 3,13 € bez DPH
3,75 € s DPH

Prírodná mätová zubná pasta Lavera Basic Sensitiv 75 ml

Prirodzene biele zuby a ochrana proti zubnému kazu pomocou fluóru. S BIO mätou a fluórom. Hodnota RDA: 80. Obsah tenzidov: 10 %. Obsah fluóru: 14%.

Zubná pasta poskytuje ochranu proti zubnému kazu, zaisťuje prirodzene biele zuby a mätovo svieži dych. Cielene odstraňuje zubný povlak a je prevenciou proti vzniku zubného kazu vďaka zosilneniu skloviny fluoridom sodným. Minerálne mikroskopické telieska šetrne odstraňujú zašedlosť zubov a viditeľne zlepšujú ich belosť. Stomatológovia doporučujú čistiť si zuby ráno a večer aspoň tri minúty.           

  • Zloženie: tekutý výťažok z echinacey na báze alkoholu*, sorbitol, čistiace telieska kyseliny kremičitej, kokosový tenzid, morská soľ, fluorid sodný, xantán, výťažok z arniky, roztok mäty priepornej*, oxid titaničitý, tinktúra z myrhy, prírodná aróma
  • *Suroviny z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva; **Prírodné esenciálne oleje.
  • Hodnota pH / typ emulzie / Vegan / BDIH: 7,0 - 7,5 ● vegan ● BDIH

Certifikáty: BDIH ,Natrue ,Vegan
obsah fluoridu sodného: 1400 ppm


Balenie: 75 ml

O ZNAČKE:
Lavera basis sensitiv je kompletná rada pre celú rodinu s produktami pre každý deň a každý typ pleti. Pre svoju všeobecnú oblúbenosť a cenovú dostupnosť sa zvykne volať aj "NIVEOU" prírodnej kozmetiky.
Rada basis sensitiv sa vyznačuje výbornou znášanlivosťou a príjemnou vôňou.


100% bez syntetických konzervantov, syntetických farbív, syntetických vonných látok a petrochemických prísad.
Čisté rastlinné oleje a rastlinné výtažky z kontrolovaného biologického poľnohospodárstva.
Dermatologické testy  potvrdzujú optimálnú znášanlivosť.
Nie je testované na zvieratách

Firma Lavera GmbH bola založena roku 1987 ako rodinný podnik na malom statku poblíž Hannoveru s cieľom vyrábať ozajstnú prírodnú kozmetiku. Dnes má cez sto zamestnancov a patrí medzi štyroch najvýznamnejších výrobcov prírodnej kozmetiky na svete. Zakladateľ firmy Thomas Haase, ktorý sám vyvíja všetky receptúry, trpí od detstva neurodermitidou a preto sú všetky kozmetické výrobky Lavera tradične zamerané na citlivú pleť.

 

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia