Kategórie
 
 
 
 
 

Ekologický pohárik pre deti Jack N’Jill - Koala

Kód produktu:1533
Výrobca:Jack N' Jill
Pohárik na odkladanie alebo vyplachovanie úst je vyrobený z bambusových a ryžových pliev.

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Skladom
Vaša cena:: 5,83 € bez DPH
6,99 € s DPH

Ekologický pohárik pre deti Jack N’Jill - hroch

Pohárik na odkladanie alebo vyplachovanie úst je vyrobený z bambusových a ryžových pliev. Tento pohárik je šetrný k prostrediu a navyše rozkošný! S matným povrchom a známou tvárou Zajka je dokonalý na hygienické skladovanie produktov Jack N’Jill v kúpeľni, na oplachovanie po čistení a dokonca aj na povestné polnočné pitie vody! Je skvelý aj ako obyčajný pohár na pitie. Prírodný výrobok bez BPA či PVC. Možno umývať v umývačke riadu.

Rozmery: 9 cm (výška) x 8 cm (vrchný priemer).

Pohár pred použitím dôkladne umyte. Pre najlepšie výsledky umývajte čo najčastejšie. Nie je vhodný do mikrovlnnej rúry! Je rozložiteľný v prírode a kompostovateľný, čo znamená, že je šetrný k prostrediu! Je netoxický, bez BPA, PVC či ftalátov. Zároveň je dosť odolný na umývanie v umývačke riadu (len v hornom nosiči).

Jack N’Jill Kids je firma ohľaduplná voči prírode! Balenie je plne rozložiteľné v prírode. Kartón je vyrobený z recyklovaného papiera a okienko je zo 100% kukuričného škrobu.

O značke:

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli pridať k rodičom na celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Začali spochybňovať všetko, s čím prišiel ich chlapec do kontaktu, lebo ho nechceli vystavovať účinku zbytočných prísad a chemikálií. Z nedostatku možností výberu v rámci ústnej hygieny boli frustrovaní.

Rozhodli sa preto vytvoriť tú absolútne najbezpečnejšiu a najchutnejšiu zubnú pastu pre deti.

Zubná pasta Jack N‘ Jill je pre deti 100% bezpečná – obzvlášť s ohľadom na to, že deti pastu často prehĺtajú. Je dostupná v 5 príchutiach, ktoré sú v certifikovanej organickej kvalite, ako aj nechtík lekársky pre upokojenie ďasien.

Sme presvedčení, že produkty Jack N´Jill sú v najvyššej kvalite a 100% bezpečné. 
To dokazuje aj fakt, že spoločnosť EWG´s označila zubné pasty Jack N'Jill za najbezpečnejšie detské zubné pasty, neobsahujúce žiadne chemikálie. 
Spoločnosť EWG´s je jednou z najväčších spoločností na svete, ktoré informujú o bezpečnosti produktov. V ich databáze sa nachádza viac než 69 000 položiek a každý mesiac navštívi ich stránku takmer milión ľudí.


Okrem zubnej pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili prvé detské zubné kefky z kukuričného škrobu, rad silikónových kefiek pre starostlivosť od prvého zúbka, ktoré sú vyrobené zo vzácneho lekárskeho a potravinárskeho silikónu, poháriky z bambusových a ryžových pliev a vrecúško zo 100% prírodnej bavlny.

Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, recyklovateľné a bez BPA.

Jack N´Jill je spoločnosť ohľaduplná voči prírode. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, kartón je z recyklovateľného papiera a okienko zo stopercentného kukuričného škrobu.

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia