Kategórie
 
 
 
 
 

Eko - prací gél na pranie Almawin 750ml l - tmavé a čierne prádlo

0 (0 hlasov)
Kód produktu:1571
Výrobca:ALMAWIN
Ekologický prací gél Almawin je určený na čierne a tmavé prádlo.

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Dočasne vypredané
Vaša cena:: 5,83 € bez DPH
6,99 € s DPH
Od 33 € doprava zdarma
Od 50 € zľavový kupón 10% na ďalší nákup

Eko - prací gél na pranie Almawin na tmavé a čierne prádlo

Prací gél je určený na pranie tmavého a čierneho oblečenia či prádla pri teplotách od 20 do 60° C.

DÁVKOVANIE: podľa tvrdosti vody a stupňa zašpinenia prádla od 1 do 2,5 uzáveru, pri dodržaní doporučeného dávkovania operiete s 1 balením pracieho gélu na čeirne a tmavé oblečenie 25 pracích cyklov.

Dávkovanie

1 uzáver = 30 ml
Pri ručnom praní použite 1/3 uzáveru na 5 litrov vody.

Pri praní v práčke sa riaďte tabuľkou.

Tvrdosť vody jemne znečistená
bielizeň
stredne znečistená
bielizeň
veľmi znečistená
bielizeň
Mäkká 1 uzáver 1 uzáver 1 1/2 uzávera
Stredne tvrdá 1 uzáver 1 1/2 uzávera 2 uzávery
Tvrdá 1 1/2 uzávera 2 uzávery 2 1/2 uzávera

ZLOŽENIE: 5% neionických tenzidov (cukrové tenzidy, anionové tenzidy (výťažok z mýdlových orechov, rastlinné alkoholové sulfáty), mydlo (mydlo z rastlinného oleja), parfemacia (eterické oleje, verbena a eukalyptus), limeneny, citral, geraniol, linalool, citronellol, voda, sodná soľ kyseliny citronová, etano, kyselina mliečna, xantanová guma, kyselina citronová, pšeničné proteiny.

O značke:

Společnost ALMAWIN bola založena v Nemecku v roku 1990 a v tom roku uviedla na trh svoje prvé ekologické produkty určené predovšetkým pre nemecký trh. Až o viac ako 20 rokov sa stáva  společnosť AlmaWin popredným európskym výrobcom ekologických a dermatologicky šetrných čistiacích, úpratovacích a pracích prostriedkov.

Ekologická drogerie a čistiace prostriedky Almawin, to je predovšetkým prírodnosť, jednoduchosť a účinnosť. Produkty sú vysoko koncentrované, väčšinou je ich nutné nariediť vodou, jedno balenie Vám teda vydrží dlhšie ako klasický čistiací prostriedok.

Produkty značky Almawin sú vyrobené z rastlinných surovín (prevážne s certifikáciou Bio), neobsahujú fosfáty, ropné látky, farbiva a optické rozjasňovače, sú 100% rozložiteľné a nie sú testované na zvieratách.

100% bez ropných surovín, fosfátov, farbív, optických rozjasňovačov, parfemácie, GMO, konzervantov, NTA a EDTA

ECO GARANTIE - belgický certifikát pre ekologické čistície, upratovacie, kozmetické a drogistické produkty

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Ekologické pranie

Eko -pranie kategória produktov obsahuje ekologické pracie prášky a ekologické pracie gély... nájdete tu širokú ponuku ekologických pracích prostriedkov a s ním súvisiacich výrobkov. Veríme, že z našej širokej ponuky si aj Vy vyberiete ten Váš k prírode šetrný prací prostriedok.

Ponúkame Vám široký výber výrobcov s rôznymi eko-cerfifikátmi. Nájdete tu prášky, pracie gély, pracie prášky, mydlové orechy, zmäkčovače vody a iné ekologické pracie protriedky ako pracie mydlá, praciu sódu. Takisto Vám ponúkame aj obľúbené české ekologické výrobky z mýdlových orechov.

Všetky produkty z našej ponuky sú nami vyskúšané.

Naše eko - značky na pranie: ALMAWIN, Frosh, ECOS = Earth Friendly, Ecover, Tierra Verde/ Yellow and Blue, Ulrich natürlich, Vitapura, Ecozone, BIO D, 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia