Kategórie
 
 
 
 
 

Bylinky z babičkinej záhrady - Miriam Latečková

0 (0 hlasov)
Kód produktu:2571
Výrobca:Noxi
Desaťročie práce, vzdelávania sa, štúdia, vášne - zhmotnené v jednej knihe, ktorá stojí za to. Miriam Latečková - majiteľka a zakladateľka Babičkinej záhrady prináša svoj knižný debut - knihu Bylinky z babičkinej záhrady.

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Vypredané
Vaša cena:: 16,27 € bez DPH
17,90 € s DPH
Od 33 € doprava zdarma
Od 50 € zľavový kupón 10% na ďalší nákup

Bylinky z babičkinej záhrady - Miriam Latečková

Popis: Desaťročie práce, vzdelávania sa, štúdia, vášne - zhmotnené v jednej knihe, ktorá stojí za to. Miriam Latečková - majiteľka a zakladateľka Babičkinej záhrady prináša svoj knižný debut - knihu Bylinky z babičkinej záhrady.

Ak očakávate obyčajný atlas byliniek, budete sklamaní. V tejto knihe pôjde o viac. Je to praktický bylinkový sprievodca, ktorého využijete nielen pri hľadaní byliniek, ale hlavne - je vhodná do praxe. V knihe nájdete opis niekoľkých desiatok byliniek zo slovenského prostredia, ktoré si môžete ľahko nájsť v prírode, prípadne aj zasadiť v záhrade.

Kniha je venovaná pestovaniu byliniek, dozviete sa, kedy a kde je vhodné jednotlivé bylinky zbierať, ako ich v prírode spoznať, ako sa o ne starať v záhrade, ako ich sušiť, precítite ich liečivú energiu a naučíte sa vnímať ich vlastnosti...


Čo je však najdôležitejšie - v knihe Bylinky z babičkinej záhrady nájdete stovky tipov na prácu s bylinkami - recepty na tinktúry, sirupy, liečivé nápoje, domácu kozmetiku a ešte omnoho viac.. 

Miriam písanie knihy vzala vážne a vložila do nej svoju dušu, vedomosti a všetky nápady. Spolu s grafikom a fotografmi, ktorí dotvorili jej slová krásnymi fotografiami a ručne kreslenými ilustráciami sa zrodila táto kniha, ktorá vám bude robiť radosť počas mnohých rokov. 

Kniha je tvorená sčasti aj ako zápisník nápadov, osobný herbár, poznámkovač.. 

Pomocou tejto knihy si vytvoríte svoju vlastnú prírodnú lekáreň postavenú na daroch prírody, ktoré si sami nazbierate. Naučíte sa, ako liečiť bylinkami vlastnú rodinu, seba a vaše deti. 

AUTOR: PhDr. Miriam Latečková

VYDAVATEĽSTVO: Noxi

JAZYK: Slovenský

ROZMER: 165x227 mm

POČET STRÁN:  269

VäZBA: tvrdá

ISBN: 978-80-8111-491-5

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia