Kategórie
 
 
 
 
 

Eko-zmäkčovač vody Tierra Verde 850g dóza

0 (0 hlasov)
Kód produktu:969
Výrobca:Tierra Verde
V tvrdej vode má mydlová zložka pracích prostriedkov zníženú účinnosť, lebo sa zráža s minerálnymi látkami obsiahnutými vo vode. Pranie v trvdej vode preto znamená zvýšenú spotrebu pracieho prostriedku. Zmäkčovač znižuje spotrebu pracieho prášku.

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Dočasne vypredané
Vaša cena:: 5,83 € bez DPH
6,99 € s DPH
Od 33 € doprava zdarma
Od 50 € zľavový kupón 10% na ďalší nákup

Ekologický zmäkčovač vody Tierra Verde

V tvrdej vode má mydlová zložka pracích prostriedkov zníženú účinnosť, lebo sa zráža s minerálnymi látkami obsiahnutými vo vode. Pranie v trvdej vode preto znamená zvýšenú spotrebu pracieho prostriedku a následné usadzovanie v textile a v práčke a to predovšwtkým pri praní v mydlových pracích prostriedkoch. Tvrdosť vody upravuje zmäkčovač vody - dávkuje sa podľa nižšie uvedeného návodu.

Zmäkčovač nasypte do zásobníku na prací prášok spolu s pracím prostriedkom.

Silne znečistené prádlo doporučujeme najprv namočiť do prípravku PUER. Škvrny a nečistoty pred praním ošetrite žlčovým mydlom.

Doporučujeme tiež použiť oplach prádla, ktorý neutralizuje oplachovací kúpeľ, rozpúšťa zvyšok mydla a pracieho prostriedku. Uľahčí tak ich vypláchanie s oplachovovu vodu. Prádlo bude mäkšie, farby jasnejšie. Dôležité je to hlavne pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou.

Zloženie: >15% zeolit, >15% uhličitan sodný, >15% citran sodný

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia