Kategórie
 
 
 
 
 

Prírodný sprchový gél Helvetia Natura 250ml - jalovec

Prírodný sprchový gél Helvetia Natura 250ml - jalovec
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 10 %
Kód produktu:2135
Výrobca:Helvetia Natura
Prírodný sprchový gél Švajčiarskej značky Helvetia Natura, bez palmového oleja. Helvetia Natura ovplýva jedným z najlepšie strážených tajemstiev va Švajčiarsku

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Skladom
Bežná cena: 6,10 € Vaša cena:: 4,58 € bez DPH
5,49 € s DPH

Prírodný sprchový gél Helvetia Natura  - bazalka a grep

Helvetia Natura ovplýva jedným z najlepšie strážených tajemstiev va Švajčiarsku. Sprchový gél je jemný, zvláčňujúci s vôňou BIO éterických olejov. Bez derivátov palmového oleja. Pomerančový éterický olej je protipliesňový, antibakteriálny, životabudič. Použiť sa dá ako přírodné rozpúšťadlo, velice dobre odstraňuje mastnotu. Na psychiku pôsobí antistresovo, povzbudzuje, na telo zase ako jeden z nejlepších EO na tráviace orgány. Citrón patrí medzi antivírusové éterické oleje, podporuje tok lymfy a cirkulaciu krvy. V pleťovej starostlivosti sa používa na mastnú pleť, ktorú tonizuje a čistí. Je protizápalový, osviežuje telo, aj myseľ.

100% prírodné mydlá bez palmového oleja. Helvetia Natura je značka, ktorá sa zaviazala k ochrane životného prostredia, mimo iné odmieta používať palmový olej a deriváty z neho vyrobené. Všetky výrobky sú 100% prírodné, certifikované a ručně vyrábané. Všetky suroviny, ale aj stroje, výroba flaštičiek či obalov se nacházajú menej než 800 km od závodu Helvetia Natura, aby sa čo najviac podporil lokálny švajčiarský trh. Helvetia Natura sama vyrába povrchovo aktívne látky, ktoré vo svojích mydlách používa, je teda úplne nezávislá na chemickom priemysle. Kosmetika Helvetia Natura obsahuje len šetrné penidlá, čisté esenciální oleje a rastlinné výtažky, je tak určená pre celú rodinu.

Zloženie: Aqua, coco-betaine, Helianthus anuus seed oil, Potassium Cocoate, Potassium Hydroxide, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Parfum (organic essential oil:Citrus Sinensis, Illicium verum,Pelargonium Asperum), Potassium Sorbate, Citric Acid, D limonene.

Balenie: 250ml

Helvetia Natura je prírodná kozmetika bez derivátov palmového oleje zo Švajčiarska. Využívajú tradičné postupy domácej výroby produktov a ich receptúry sú akousi poctou tradičným prírodným mydlám, na-koľko vychádzajú z ich základu.

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia