Kategórie
 
 
 
 
 

BIO - degradovateľné plienky Beaming baby MINI 2-6kg 20ks

0 (0 hlasov)
Kód produktu:182
Ekologické a biologicky rozložiteľné jednorázové plienky Beaming baby sú najlepšie pre Vaše dieťatko. 20ks

Dodanie
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodanie: Vypredané
Vaša cena:: 4,99 € bez DPH
5,99 € s DPH
Od 33 € doprava zdarma
Od 50 € zľavový kupón 10% na ďalší nákup

Biologicky rozložiteľné jednorázové plienky Beaming baby

Najlepšie pre dieťatko

Beaming baby je najvyspelejšie ekologické jednorazové plienky, ktoré poskytujú vynikajúci výkonom pre maximálny komfort Vášho dieťatka pri aktívnom pohybe počas celého dňa a zároveň aj v noci podporia spánok, udržaním pocitu sucha počas 12 h.

Obsahujú o 30% menej chemikálií ako štandardné jednorazové plienky (15% ako iné ekologické jednorázové plienky). Sú vhodné pre všetky deti, predovšetkým tie s ekzémom alebo citlivou pokožou. Vnútorná vrstva je prirodzene priedušná a horná vrstva je z prírodnej bavlny a vlákien kukuričného škrobu, ktoré sú vylúhované v aromaterapeutických olejoch, vrátane harmančeka a ylang-ylang, ktoré slúžia na ochranu detskej citlivej pokožky a uvoľnujú jemnú vôňu. Zaručujeme, že Vaše dieťatko bude zdravšie a šťastnejšie.

Ako sú tieto plienky zdravšie oproti iným? Vaše dieťatko bude pravdepodobne nosiť plienku väčšinu dňa i  noci, len s niekoľkými prestávkami na kúpanie, výmenu a občasný "voľný výbeh"! Nielen, že sme radikálne znížili obsah chemikálií v týchto plienkach, ale tiež prinášame revolučnú prirodzene priedušnú vrstvu na zadočku Vášho dieťatka. V kombinácii úplne bez GMO absorpčného jadro,udržiava vlhkosť od pokožky dieťaťa až 12 hodín. S obsahom harmančeka (kamilky) chráni a tíší citlivú pleť. Ideálne riešenie ako zabezpečiť dieťaťu zdravú pokožku zadočka. 

Ekologické plienky

A čo naša planéta? Viac ako 65% plienky je biologicky rozložetelných (vrátane obalu), ktorý je o 40% viac biologicky rozložiteľný ako štandartné jednorazové plienky. Je to najviac biologicky rozložiteľná jednorázová plienka v súčasnej dobe k dispozícii vo Veľkej Británii.

Plienka Beaming baby je biologicky rozložiteľná do 4 rokov ,oproti 400 rokom- štandardná plienka. Urobme svet čistejšií a s lepším prostredím pre naše deti! Naša továreň v súčasnej dobe stavia veterné elektrárne, aby nám pomohola dosiahnuť náš cieľ, byť uhlíkovo neutrálny a znížiť globálne otepľovanie, pre budúcnoť našich detí. Čisté, jednoduché, životné prostredie. Jednorázové plienky sú biologicky rozložiteľné.

Vonkajšia vrstva je vodeodolná  z prírodnej bavlny a vlákien kukuričného škrobu, absorpčná vrstva je obohatená o 100% prírodný škrob. Obal je biologicky rozložiteľný, čím prispieva k ďalšiemu zníženiu vplyvu na životné prostredie.

Plienku nezahadzujte do záchodu,môže ho upchať!

Jednorázové biologicky rozložiteľné plienky Beaming baby sú úplne bez chlóru a obsahujú len čisté plasty, ktoré sú používajú v zapínaní na suchý zips a na elastické zadné a bočné panely.

Čo je vnútri

Prirodzene priedušná vnútorná vrstva plienky, na ktorej leží citlivá pokožka zadočka Vášho dieťatka je vyrobená z prírodnej bavlny a z vlákien kukuričného škrobu,ktorý je vtkaný do mäkkej látky. Absorpčnú vrstvu vnútri ekologickej jednorazovej plienky tvorí prevažne tzv. " páperia", je to veľmi jemne drvený papier, ktorý má konzistenciu vaty. V kombinácii s "páperím" sú malé gélové guličky. V jednorázových biologicky rozložiteľných plienkach sú používané zmesy biologicky rozložiteľných gélov, vyrobené z GM voľného kukuričného škrobu a štandardný gel - je veľmi podobné silikagélu (kv komerčných plienkach). Vnútorná vrstva je vyrobená z priedušnej bavlny a vlákien kukuričného škrobu. Je navrhnutá tak, aby vzduch prúdil jedným smerom, ale vlhkosť bola zadržaná vo vnútri, aby Vaše dieťa zostalo v suchu. Naše ekologické plienky sú navrhnuté tak, aby dokonale sedeli. Majú pružné panely na oboch stranách a na zadnej strane, aj okolo nôh. pomáhajú vyhnúť sa únikom cez plienku. 

Balenie: 20ks

Výrobca: Beaming baby

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia